!-- Google tag (gtag.js) -->

En İyi Toparlayıcı Korse Çeşitleri Byhubs’da!

Hızlı zayıflatan etkisiyle en kullanışlı iç giyim modellerinden toparlayacı korseler sayesinde, vücudunuzda kusurlu gördüğünüz bölgeyi saniyeler içinde inceleterek kıyafetlerinizi rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Gün içinde uzun saatler giyeceğiniz korselerin hava alabilen ve yüksek kaliteli kumaştan yapılması ise bu güzel görünümü elde etmenin sağlıklı yollarından biridir. Konforlu kullanımı ve farklı bölgelerde zayıflama imkanı sunan toparlayıcı korse modelleri byhubs.com'da sizlerle!

 

Korse Zayıflatır mı?

Korselere dair en çok merak edilen konulardan biri de zayıflatma etkisinin olup olmamasıdır. Korseler duruş bozukluğu gibi vücudunuzun desteğe duyduğu noktalarda kurtarıcı birer sağlık ürünü olsalar da zayıflamanıza yardımcı olmayacaklardır.

 

Kaç Beden Korse Almalıyım?

Doğru bir korse seçiminin yolu doğru bedeni almaktan geçer. Özellikle kendi bedeninizde korse almanız gün içinde rahat kullanım için oldukça önemlidir. Bedeninizden büyük bir korse bedeni tercih ederseniz istediğiniz incelmiş görünümün olmayacağını fark edeceksinizdir.

Özellikle ara beden kullanıcılar için, seçeceği korsenin kullanım bölgesini göz önünde bulundurarak bir beden küçük almasını tavsiye ederiz.

 

Korse Çeşitleri

Göğüsten kalçaya bir çok bölgeyi toparlayan korse çeşitlerini inceleyecek olursak;

 

Yüksek Bel Korse

Temel etkisi karın bölgesini toparlamak olan yüksel bel korseler, düz bir karın görünümü için tercih edilmektedir. byhubs.com ’un sunduğu yüksek bel korseler atletli veya atletsiz çeşitleri ile korse kullanımını kolaylaştırmaktadır.

 

Paçalı Korse

Bacak ve kalça bölgesini toplayan külot formda paçalı korseler özellikle pantolon, etek, elbise altında sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Dikişsiz Korse

Korse ile inceltici etkiyi yakalarkeni kullandığınız iç giyim ürününün belirgin olmaması da önemli kriterlerden biri olmalıdır. Dikişsiz korseler, kıyafet üzerinde kendini belli etmeden zayıf bir görünüm sunarak son yılların en çok tercih edilen zayıflatıcı korse modelleri arasında yer almıştır.

 

Kopçalı Korse

Özellikle karın bölgesi için tercih edilen kopçalı korse modelleri, ürünün bedeninize tam oturmasını sağlarken günlük kullanımda sıklıkla karşılaşılan korsenin kayma probleminin de önüne geçecektir.

 

Korse Nasıl Yıkanır?

Esnek bir kumaşa sahip olan korseninizin formunun bozulmaması ve ürün kullanım ömrünü uzatmanız için kuru temizleme ile temizlemesini öneririz. Eğer kuru temizleme sizler için uzak bir ihtimal ise günlük kullanımdan nemli bir bez ile korsenizi silebilirsiniz.

Birkaç kullanımdan sonra korsenizi ılık su ve kimyasal olmayan temizliyiciler ile elde yıkayarak soğuk su ile durulmanızı ve düz bir zemine sererek kurulamanızı tavsiye ederiz.

Kıyafetin altında kamufle olmasını sağlayan ten korse ve dikişsiz korse modelleri ile uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız aradığınız Magic Form korse modelleri byhubs güvencesi ile bir tıkla hemen kapınızda.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı